6 komentarzy:

 1. Na moje oko na rawach przydałoby się zmniejszyć cienie. Np. buty na pierwszym zdjęciu i te czarne spodnie na 5 wyglądają jak czarne plamy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za opinię. Zmniejszyłem cienie zgodnie z Pani radą :)

   Usuń
 2. Fantastyczne zdjęcia, widać, że zabawa Wam się udała. Ja również uwielbiam tańczyć, na każdym weselu praktycznie nie schodzę z parkietu. Dlatego też kiedy sama organizuję wesela czy poprawiny dla mojej rodziny, zawsze zwracam ogromną uwagę na dobór odpowiedniego zespołu muzycznego, który zapewni muzykę graną na żywo. Ostatnio nawiązałam współpracę z szalenie kreatywnym zespołem muzycznym z Wrocławia, z którym z całą pewnością będę współpracować w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczna relacja, widać, że bawiliście się przednio. Twój wpis przypomniał mi o moich poprawinach, na których zagrał wynajęty przeze mnie zespół na wesele stworzony przez prawdziwych pasjonatów muzyki. Pierwszy raz spotkałam się wówczas z muzykami, którzy tak świetnie odnajdywali się w różnych stylach muzycznych. Na moich poprawinach goście bawili się przy popularnych polskich przebojach, popie, a nawet i rocku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia, zwłaszcza pierwsza fotografia bardzo mnie rozczuliła. :) Wasza sesja dowodzi, że współczesna fotografia ślubna wciąż ma się dobrze. Mam nadzieję, że wynajęty przeze mnie fotograf ślubny z Rzeszowa też spisze się na medal. Jestem jednak dobrej myśli, bo posiada on bardzo dobre opinie w internecie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Po zdjęciach widzę, że bawiliście się szampańsko! :) Na moim ślubie również wszyscy szaleli na parkiecie i to aż do białego rana! Taneczny nastrój zagwarantował nam świetny zespół weselny z Bydgoszczy, tworzony przez młodych, energicznych muzyków. Byłam pod ogromnym wrażeniem ich zapału oraz umiejętności. Zwłaszcza męski wokal bardzo przypadł mi do gustu.;)

  OdpowiedzUsuń